Skip to content
Menu

Lokala avdelningar

Vad roligt att du vill engagera dig! Då är det bara att du hör av dig till din lokala ledare. Deras kontaktuppgifter hittar du här. 
8

Stockholm

Anton Bylin 
anton@gronastudenter.se
6

lund

Ella Berndes
ella@gronastudenter.se
Webbomslag (43)

Malmö

Emil Hed
emil@gronastudenter.se
Webbomslag (22)

Uppsala

Julia Jacobsson
julia@gronastudenter.se
5

Umeå 

Carl Otto Decker 
otto@gronastudenter.se
 
7

Luleå

Lova Hellgren
lova@gronastudenter.se
 
 
9

göteborg

Johan Berg
johan@gronastudenter.se
1

Karlstad 

Samar Madwar
samar@gronastudenter.se
 
Webbomslag (42)

Gävle

Emmie Jonson
emmie@gronastudenter.se
Webbomslag (39)

Linköping

Leonard Lönnberg
leo@gronastudenter.se
Vill du engagera dig där det inte finns en lokalavdelning? Kul! Vi startar upp på fler orter så hör av dig till info@gronastudenter.se för att få veta mer. 

Bli medlem

Medlemskapet är gratis och du kan gå med oavsett ålder och om du studerar eller inte. Som medlem får du fri tillgång till utbildningar, träffar och evenemang. Välkommen!

Dela oss!

Hjälp oss sprida ordet om Gröna Studenter! Ju fler som får veta om oss desto mer kan vi i Sveriges gröna studentförbund växa.

Om oss

Gröna Studenter är Miljöpartiets studentförbund.

Är du nyfiken på att engagera dig? Hör av dig till din lokala ledare.

Kontakt

Gröna Studenter
Pustegränd 3
11820 Stockholm
info@gronastudenter.se